Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bankovanie

Regenerácia teplou bankovou masážou

Pôsobenie...
bankovanie a ľudské telo

Liečba bankami sa používala v Číne už v staroveku. Už v minulosti sa využívali jej liečebné ale aj preventívne a stimulujúce účinky. Bankovanie reguluje tok energie a krvi, napomáha vytiahnuť škodlivé látky na povrch a vylúčiť ich. Rozhýbava energiu a krv, otvára kožné póry, čím dochádza k eliminácii škodlivých faktorov kožou.


bankovanie pomáha organizmu

 • odstraňovať stagnujúcu starú krv v podkoží
 • čistiť kožný povrch od jedovatých látok.
 • zvyšovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu
 • podporiť metabolizmus
 • predchádzať ochoreniam
 • predlžiť život bunky
 • má liečebné účinky

Výsledky klinických testov dokázali

všeobecný účinok na organizmus
Následkom podtlaku sa zlepšuje krvný obeh v tepnách i v žilách pričom dochádza k vzniku drobných hematómov. Prečistenie krvi a zlepšenie obehu sa úspešne využíva pri ošetrení zatvrdnutých artérií, zmrznutých ramenách a pod.
Podľa dr. Katasa z univerzity v Osake bankovanie má vplyv aj na zloženie krvi. Zvyšuje sa počet červených a bielych krviniek, kyslé pH krvi sa mení na zásadité, alebo neutrálne, čo zodpovedá čisteniu krvi.
Dráždenie buniek vplýva na reguláciu a zdokonalenie funkcie autonómneho nervového systému a na orgány ním riadené. Bankovanie rovnako ako masáž je účinné pri chronických bolestiach hlavy, závratoch, malátnosti, zmrznutom ramene, únave, ktoré vznikajú najčastejšie v dôsledku stresu, úzkosti, telesnej bolesti a trápení.
Efektívne je riešenie vnútorných chronických ochorení ako je vysoký tlak, neuralgie, reumatizmus.
miestny účinok na kožu
prostredníctvom mierneho tlaku sa urýchľuje tkanivový metabolizmus, zlepšuje sa činnosť potných a mazových žliazok, kožné dýchanie a prísun živín k tkanivám.
odstránenie bolesti, uvoľnenie stuhnutých svalov

Hľadáte pomoc a úľavu pre svoj boľavý chrbát?
Práve ste našli veľmi jednoduchý, ale účinný spôsob úľavy až odstránenia bolestí.
Bankovanie pomáha odstraňovať bolestí chrbta, šije, kĺbov, hlavy, podporuje prekrvenie, lymfatický a imunitný systém, pôsobí regeneračne na celý organizmus - na chrbte sa povzbudzujú najdôležitejšie energetické dráhy – riadiaca, vonkajšia a vnútorná dráha močového mechúra, cez rameno a krk prechádza dráha tenkého, hrubého čreva a trojitého ohrievača.
Podporuje obranyschopnosť a liečivú silu organizmu, vyrovnaním fyzickej, mentálnej a emočnej energie vracia zdravie a dobrú náladu.

Nežiadajte pomoc bankovaním
ak trpíte hemofíliou, máte veľmi krehké cievy, silnú menštruáciu, leukémiu, nádorové ochorenie, vysokú horúčku, vysoký krvný tlak a pod.

Nečakajte zázrak na počkanie
K uvoľneniu bolestivého napätia dochádza zvyčajne po ukončení bankovania. Na úplné odstránenie problémov je potrebný čas a trpezlivosť. Plán regenerácie je vždy jedinečný a individuálny a doporučuje sa pri konzultáciách. Spolu s bankovaním sa doporučuje pobyt pod pyramídou, pôsobenie Originál TDP lampy, Biostimul a potravinové doplnky podľa individuálnej potreby klienta.
Bankovanie treba opakovať podľa potreby, nasledujúce dni sa doporučuje dôsledný pitný režim, aby sa škodlivé odpadové látky dôkladne odplavili z buniek. Vhodné je saunovanie, ktoré toxíny odvádza priamo z pokožky a odľahčuje obličkový systém.
Ak sa vyskytnú problémy, treba o nich hovoriť, nie sú dôvodom, prestať pracovať na zlepšení svojho stavu. Kontaktujte nás telefonicky, SMS správou, pošlite E-mail. Posúdením ťažkostí a konzultáciou celkového stavu sa dohodneme o ďalšom postupe.

 •  upravte pitný režim, musí byť častý a dostatočný príjem čistej vody, /bez sladidiel, farbív a konzervačných chemických látok/,
 • zaraďte do každodenného života pobyt v pyramíde alebo posedenie pri Originál TDP lampe
 • zaraďte do každodenného života cvičenie a viac pohybu na čerstvom vzduchu
 • upravte stravovanie vylúčením údenín, sladkostí, alkoholu
 • nefajčite, znížte množstvo kávy
 • vyhýbajte sa chemicky konzervovaným potravinám a farbeným nápojom
 • snažte sa vyhýbať stresu, zabezpečte pravidelné vyprázdňovanie a dostatok spánku

Bankovanie sa považuje za podporu samo liečiacich schopností organizmu, nenahrádza zdravotné ošetrenie a nepovažuje sa za náhradu klasických liečebných postupov.
Nie je správne tento alternatívny spôsob pomoci zľahčovať a znevažovať, ak sami o ňom nič neviete

 


 

Banky

bez názvu

 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
966

 
 
 
489

 
 
 
245

 

webygroup

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1555607

Úvodná stránka