Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Biostimul

Regenerácia polarizovaným svetlom BIOSTIMUL

Svetlo je energia a energia je život...
/význam svetla pre život/
O význame svetla pre život nie sú žiadne pochybnosti. Svetlo je jedna z najzákladnejších podmienok života buniek. V ľudskom organizme sa premieňa svetlo na energiu, ktorá aktivuje biochemické reakcie vo vnútri buniek, čím podporuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém. Liečba svetlom sprevádza v rôznych formách ľudstvo od nepamäti. Už starí Gréci pripisovali liečbe svetlom veľký význam pre ľudské zdravie. Budovali kúpele, v ktorých využívali blahodarné účinky slnečných lúčov. Pôsobenie svetla na organizmus a zdravie aktívne vnímame na jar, keď pôsobí častejšie a intenzívnejšie najprirodzenejší zdroj svetelnej energie – slniečko.
Spôsob života v súčasnej dobe prináša množstvo problémov s nedostatku pôsobenia prirodzeného svetla na organizmus. Moderná fototerapia využíva na prevenciu a liečbu umelé zdroje svetla s parametrami blízkymi bunkám, ktoré aktívne stimulujú samoliečiace schopnosti organizmu.

Keď nie je lampa ako lampa
/Biostimul a klasické Biolampy/
Celý rad originálnych technológií v spojení s najnovšími vedeckými poznatkami umožnil vyrobiť úspešného nástupcu doposiaľ najčastejších, ale dnes už prekonaných Biolámp. Boli vyvinuté začiatkom druhej polovice minulého storočia a na vtedajšiu dobu boli priekopníkmi liečby svetlom. Problémom klasických biolámp zostal zdroj svetla - halogénové žiarovky, ktoré produkujú pri liečbe nadmerné množstvo nežiadúcej tepelnej energie. To obmedzuje ich použitie pri zápalových stavoch. Nová generácia fototerapeutických prístrojov pracuje s novou metódou FOTONYX, ktorá kombinuje bezpečnosť BIOlámp s vysokou efektivitou laserových systémov. Ako zdroj svetla využíva vysoko svietivé LED diódy, ktoré sa svojimi fyzikálnymi vlastnosťami blížia svetlu laserovému. Veľkou prednosťou tejto metódy je absencia nežiaducich účinkov a použitie prístrojov individuálne doma, ale aj v špecializovaných klinikách.

 •  vysoko svietivé LED diódy prístroja BIOSTIMUL umožňujú prenikať polarizovanému svetlu hlboko do tkanív/ 6cm/ a súčasne zabraňujú vzájomnému proti pôsobeniu jednotlivých farieb, ktoré znižovalo účinky klasických Biolámp.Majú účinnejšiu polarizáciu, pulzný a kontinuálny režim, variabilné napájanie umožňuje použitie pri cestovaní, kratšia, ale účinnejšia doba aplikácie umožnila lepšiu manipuláciu

Svetlo, ktoré lieči ...
Znižuje bolesť, zjemňuje jazvy, je možné aplikovať pri zápalových stavoch.
polarizované – fyzikálne modifikované – svetlo je najprirodzenejším zdrojom životodarnej energie pri preventívnom a liečebnom pôsobení na živý organizmus. Dnes patrí liečba svetlom pre svoju jedinečnú schopnosť prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu k všeobecne uznávaným liečebným metódam. Včasná a správna aplikácia svetla dokáže znížiť celkovú spotrebu liekov, nebezpečenstvo návykov na ich používanie a zmiernenie vedľajších účinkov hlavne na obličky, pečeň a žalúdok.

 • Fototerapia s použitím červených LED diód- aktívne stimuluje bunkový systém, znižuje stresovú záťaž a posilňuje imunitný systém organizmu. Podporuje srdečnú činnosť, zlepšuje prekrvenie, zvyšuje potenciu, dodáva energiu, kompenzuje slabosť. Nezaťažujúca a nenáročná metóda - Fotonyx - rieši celý rad problémov v celom rade prípadov.
  • analgetický účinok a úľavu - pri liečbe a regenerácii bolestí sprevádzajúcich ochorenia pohybového aparátu / artrózy, artritídy, reumatizmus/ a poúrazové stavy
  • zmierňuje stavy napätia a stresu, ktoré sprevádzajú bolesti hlavy, alebo brucha.
  • posilňuje imunitný systém, potláča bolestivé procesy pri zápaloch dutín, šliach, svalov, kĺbov.
  • pomáha pri regenerácii buniek tkanív a hojení rán, pretože pôsobením svetla sa tkanivá dobre prekrvujú a stimuluje sa látková výmena.
  • uplatnenie má v kozmetike aj v medicínskych odboroch – dermatológia, ortopédia, revmatológia, neurológia, ORL, interné, chirurgia, praktické a detské lekárstvo, rehabilitačná a športová medecína, kúpeľníctvo
 • Fototerapia s použitím modrých LED diód pôsobí antisepticky, normalizuje krvné cievy, uvoľňuje nervy, chladí, podporuje spánok, upokojuje, tlmí bolesť 
 • Fototerapia s použitím zelených LED diód ničí zárodky baktérií, upokojuje, uvoľňuje, regeneruje kožu, znižuje tlak krvi, pomáha pri tvorbe a regenerácii kostí, posilňuje nervovú sústavu

BIOSTIMUL pomáha organizmu ...
využívaním polarizovaného fyzikálne modifikovaného svetla, ktoré je zdrojom životodarnej energie k preventívnemu a liečebnému pôsobeniu na živý organizmus. Biostimul má vďaka 96% polarizácii schopnosť cielene prenikať do hlbších štruktúr tkanív. Svetelná energia je postupne pohlcovaná tkanivami, ktorými preniká, vyvoláva v nich fotochemické pochody, ktoré sú z hľadiska liečby veľmi významné. V odbornej literatúre, ktorá sa venuje fototerapii, sa môžeme dočítať, že pôsobenie polarizovaného svetla má za následok spustenie a podporu už prebiehajúcich riadiacich pochodov na úrovni samostatných buniek v tkanivách a spomalenie, alebo až zastavenie chorobných a degeneratívnych procesov v týchto bunkách. Pôsobením na molekulárnu štruktúru bunkových membrán a mitochondriálny aparát sa urýchľuje metabolizmus bez hromadenia odpadových látok, podporuje sa tvorba potrebných bunkových pochodov a utlmuje sa tvorba látok, ktoré sprevádzajú chorobné stavy. Pozoruje sa zvýšená aktivita makrofágov, nevyhnutne potrebných pre úspešné hojenie rán, rovnako ako podpora činnosti fibroplastov, ktoré sú základom hojivých procesov.

Čo dokazujú výskumy ...
Liečba svetlom sprevádza ľudstvo v najrôznejších formách od nepamäti pre svoju jedinečnú schopnosť prirodzene aktivovať samo liečiaci potenciál ľudského organizmu.
Výskumy a výsledky klinických testov dokázali

 • protizápalové účinky zvyšujú aktivity buniek pri likvidácii zápalov
 • proti bolestivý efekt znižuje citlivosť buniek nervových vlákien
 • harmonizuje metabolické procesy v bunkách a má stimulačné účinky pri delení buniek
 • stimuluje regeneračné a liečivé procesy celého organizmu
 • ovplyvňuje pochody na úrovni buniek, stimuluje metabolizmus v mitochondriách,
 • zintenzívňuje oxidačné pochody v bunke, ovplyvňuje štruktúry bunkových membrán,
 • ovplyvňuje potenciál bunkových membrán nervových buniek
 • uvoľňuje endorfíny a enzýmy, dochádza k rýchlemu proti bolestivému efektu
 • obmedzuje produkciu prostaglandínu, ktorý stimuluje zápal a spôsobuje bolesť
 • posilňuje imunitný systém
 • zvyšuje prekrvenie

 


Nečakajte zázrak na počkanie

a začnite radšej zlepšovať kvalitu života skôr, ako problém v tele odhalia moderné prístroje. Ponúkame vám prevenciu, aj podporu liečby. Plán regenerácie je vždy jedinečný a individuálny a doporučuje sa pri konzultáciách. Spolu s pôsobením polarizovaného svetla doporučujeme regeneráciou v pyramíde a potravinové doplnky podľa individuálnej potreby klienta. Výsledky sa dostavujú postupne, tak ako dochádza k regenerácii poškodených buniek
Ako každá liečba aj táto potrebuje čas a pravidelnosť
Ak sa vyskytnú problémy, treba o nich hovoriť, nie sú dôvodom na to aby ste prestali bojovať o svoje zdravie. Kontaktujte nás telefonicky, SMS správou, pošlite E-mail. Posúdením ťažkostí a konzultáciou celkového stavu dohodneme o ďalšom postupe.

 • upravte pitný režim, musí byť častý a dostatočný príjem čistej vody, /bez sladidiel, farbív a konzervačných chemických látok/, inak sa dostaví nepríjemná bolesť hlavy a únava, spôsobená nahromadením vylúčených odpadových látok v krvi .
 • zaraďte svetlo do každodenného života ako prirodzený zdroj energie
 • zaraďte do každodenného života cvičenie a viac pohybu na čerstvom vzduchu
 • upravte stravovanie vylúčením údenín, sladkostí, alkoholu
 • nefajčite, znížte množstvo kávy
 • zvýšte príjem prírodných vitamínov A,E, C
 • vyhýbajte sa chemicky konzervovaným potravinám a farbeným nápojom
 • snažte sa vyhýbať stresu, zabezpečte pravidelné vyprázdňovanie a dostatok spánku

Polarizované svetlo BIOSTIMUL sa považuje za stimulačnú podporu organizmu, nenahrádza zdravotné ošetrenie a nepovažuje sa za absolútnu náhradu klasických liečebných postupov.
Nie je správne tento alternatívny spôsob pomoci zľahčovať a znevažovať, ak sami o ňom nič neviete
 

 


 

biostimul

myška
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
ekzém pred a po liečebnej kúre

 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538988

Úvodná stránka