Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Detoxikácia

DETOXIKÁCIA – ZAČIATOK CESTY K ZDRAVIU

Jedným z dôvodov, prečo sa ľudia začínajú čoraz častejšie obracať k netradičným spôsobom liečenia a pomoci, býva pocit, že im chýba liečba, na ktorej sa človek môže sám aktívne podieľať .Liečba prírodnými látkami prežíva vo svete veľký rozvoj. Renomované pracoviská sa zaoberajú potvrdzovaním starých empirických prírodných postupov. Okrem tradičných postupov prinášajú nové pohľady a nové využitie prírodných prostriedkov, ktoré sa zaraďujú do kategórie potravinové doplnky.

Toxíny vonkajšieho aj vnútorného pôvodu sú od historických čias pokladané za možné príčiny ochorenia a starnutia organizmu. Snaha po detoxikácii sa prelína celou tisícročnou tradíciou medecíny. Myslenie sa vďaka poznávaniu vplyvu informácií na biologické procesy mení a prináša nové poznatky do zabehaných vzorov súčasnej medecíny.

Všetky prípravky, ktoré používame k detoxikácii v našom klube sú od renomovaných , skúsených dodávateľov, vyrobené sú na základe spracovaných dlhodobých skúseností, nových impulzov a dlhodobého výskumu a praxe v celostnej medecíne.

Preparáty ktoré používame sú vlastne programom podobným programu pre počítač. Po vpravení do organizmu odovzdávajú informácie príslušným štruktúram. Organizmus potom jedná podľa pokynov obsiahnutých v prípravku

Je neoddiskutovateľným faktom, že rôzne metódy regenerácie, ktoré náš klub poskytuje svojim klientom , ponúkajú organizmu obnovu stratenej rovnováhy.

Na základe skúseností lekárov celej ľudskej histórie, ale aj súčasných odborníkov sa vie, že organizmus pracuje nesprávne, ak je zahltený toxínmi.

Tieto môžu mať biologický pôvod - sú to rôzne mikroorganizmy, alebo sú to látky z potravy, prostredia, látky vznikajúce pri látkovej výmene, a v neposlednom rade aj toxíny psychického pôvodu.

Na základe zanesenia organizmu toxínmi sa poruší funkcia imunitného a energetického systému, funkcie psychiky, nervového systému, hormónov, ciev a pod. Jediná cesta, ktorá vedie k odstráneniu týchto chronických zdravotných problémov je detoxikácia.

 • Detoxikácia nebráni užívaniu iných liekov alebo prírodných preparátov.
 • Pomáha pri riešení chronických zdravotných problémov a zlučuje sa s akoukoľvek inou liečbou.
 • Detoxikácia je preventívny prostriedok proti ochoreniam
 • Dennú hygienu z povrchu tela, prádla, v domácnosti robíme po celý život. Tu ide o vnútornú hygienu – detoxikáciu.
 • Ak nebudete zahltení toxínmi neprekvapí Vás rakovina, infarkt, alergia, či ochorenie kĺbov.
 • Zlepší sa Váš vzhľad a vitalita.
 • Detoxikáciu možno podporiť diétou a snahou po psychickej uvoľnenosti.
 • Stres a napätie detoxikáciu nepodporia.
 • Užívanie preparátov nezbavuje klienta povinnosti zaujímať sa o svoj životný štýl, duševnú hygienu a stravu.
 • V súčinnosti s týmto môžu naši klienti očakávať plnohodnotný účinok.

Prípravky nie sú lieky, nemôžu nahradiť lekárske vyšetrenia ani lieky predpísané lekárom. Je možné ich kombinovať s liekmi a vitamínmi.

Jedinečné detoxikačné metódy regenerácie bunky sú založená na princípe bioinformačnej terapie a na holistickom prístupe k človeku, sústredeného na celú osobnosť z pohľadu duševného, emočného, duchovného a fyzického. Berie do úvahy, že telo a myseľ sú vzájomne prepojené. Pomocou fytolátok a bioinformácií sa urýchľuje vylučovanie toxínov z tela.

 • Bioinformácie sú akési frekvencie, ktoré napodobujú riadiace kmitočty podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a prácu vnútorných orgánov. V každom organizme je možné skôr, či neskôr podľa určitých pravidiel vyvolať regeneračný proces. Stačí, aby sa použitá informácia aspoň trochu podobala tej, ktorú potrebujeme ovplyvniť. Telo je živá bunka a priebeh rezonancie a biorezonancie sa v ňom od seba odlišuje. Opakovaným použitím správnej informácie je možné v tele vyrušiť, alebo utlmiť pôvodnú negatívnu informáciu.
 • Detoxikačný postup môže niekedy priniesť dočasné zhoršenie stavu, keď dôjde k tkz. reverzii. Pokiaľ sa vám zdajú reverzné príznaky príliš silné, je potrebné zavolať a poradiť sa s naším terapeutom, Obvykle sa neprestávajú brať doporučené prípravky, len sa zníži dávkovanie, alebo sa predĺžia intervaly užívania. Po odznení reverzu sa dávky opäť zvýšia. Rovnako pri akútnych stavoch začíname s detoxikáciou užívaním v malých dávkach častejšie
 • Dodržujte pitný režim. Je to veľmi dôležité!
  Z buniek sa vylučuje veľké množstvo toxických látok, ktoré sa s tela dostávajú von naviazané na molekulách vody. Nedostatok čistej vody spôsobuje spätné vstrebávanie toxínov a zhoršenie zdravotného stavu.
 • Nemáme k dispozícii zázračné lieky na alergiu, astmu, zažívacie či gynekologické problémy, bolesti kĺbov, ekzémy, rakovinu, ale máme v rukách prostriedky vedúce k detoxikácii a tým súčasne pre prevenciu a liečbu aj ďalších problémov.

 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538934

Úvodná stránka