Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Detoxikačné náplaste

Japonské náplaste

Japonská náplasť je jednou z najúspešnejších produktov ďalekého Východu na ochranu a udržiavanie zdravia človeka Vyrábajú sa na základe čínskych liečiteľských tradícií. Regeneračná filozofia ďalekého Východu je známa svojou jednoduchosťou, zakladá sa na netradičnej metóde, neporušujúcej zákony prírody
Medzi myslením východného a západného lekára je veľmi veľký rozdiel.
Západný lekár zdravotný problém rieši nasadením liekov – chemické látky, ktoré problém utlmia, ale nevyriešia. Prinesú síce úľavu, ale aj kopec vedľajších účinkov.

Východná filozofia je založená na netradičných metódach, neporušuje zákony prírody, posiluje bunku, zvyšuje jej energetickú kapacitu, hľadá príčinu vzniku ochorenia na princípoch holistického prístupu a bioiinformačnej terapie.Pomáha uviesť všetky životné pochody v tele do rovnováhy. Výsledok je celkové posilnenie imunity a a celková harmonizácia osobnosti..


Skutočnosť, že do tela človeka sa dostáva deň čo deň veľké množstvo jedovatých látok nezmeníme. môžeme sa ale snažiť o zníženie množstva škodlivých látok, ktoré sa do organizmu dostávajú, ale celkom ich vylúčiť nevieme. Za čistenie organizmu sme v plnej miere zodpovední my sami.
Najjednoduchejším a najrýchlejším spôsobom čistenia je použitie japonskej náplaste.
Ak telo neočistíme, jedy sa postupne usádzajú q vytvárajú zdravotné problémy. Najskúr ťažké a opuchnuté nohy, postupne kolená, bedrá, nakoniec postihnutie vnútorných orgánov.
Spektrum použitia Japonskej náplaste je mnohostranný, v prvom rade je to moderná, elegantná, zároveň jednoduchá a rýchla forma očistenia organizmu od škodlivých látok, toxínov a všetkého, čo do neho nepatrí. Keď organizmus pravidelne detoxikujeme, potom je automaticky schopný svoju vlastnú rovnováhu znovu a znovu obnovovať
Japonská náplasť slúži na vnútorné prečistenie organizmu vonkajšou formou cez kožu. Pozitívne vplýva na organizmus človeka pri alergických a astmatických problémoch, pri bolestiach pliec, lakťov, nôh, kolien, drieku, bolesti hrdla, pri zápaloch kĺbov, problémoch ústnej dutiny, nosných a očných záťažiach. Pozitívne zmeny nastávajú aj pri ťažkostiach vnútorných orgánov – pečene, ľadvín, žalúdka, chrbtice, ťažkostiach prostaty, cukrovke, ale aj pri rakovine.


Veľký význam má ich používanie:

  • pre zdravých aj chorých na detoxikáciu organizmu
  • u tehotných žien, pretože v ich tele sú vo väčšom množstve prítomné jedovaté látky, ktoré sú veľmi škodlivé aj pre dieťa. Počas pôrodu sa uvoľní ďalšie množstvo toxických látok, ktoré je dôležité odstrániť z organizmu.
  • u ľudí konzumujúcich veľké množstvo liekov
  • drogovo závislí
  • fajčiari
  • ľudia ktorí užívajú veľké množstvo alkoholu
  • v poľnohospodárstve
  • v doprave výfukové plyny motorových vozidiel prispievajú k tomu, že do organizmu človeka sa dostáva čoraz väčšie množstvo škodlivých, jedovatých látok.

 

Je veľmi dôležité, aby sa tieto škodlivé látky z organizmu odstránili, aby sme neskôr neboli prekvapení že obyvateľstvo je čoraz citlivejšie, chorľavejšie a rodia sa postihnuté deti.

Produkt je veľmi účinný a aj pri väčších ťažkostiach sa už za 5-6 dní prejavuje pozitívny výsledok.
 


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
966

 
 
 
489

 
 
 
245

 

webygroup

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1555580

Úvodná stránka