Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Informačný magazín Webáčik Zuzuľko

Informačný magazín Biela pyramída 

Som váš Webáčik Zuzuľko a prichádzam v čase, keď si rok s rokom ruku podal a ja som oslávil svoje narodeniny.

Narodil som sa v čase bilancovania, do doby nových predsavzatí, keď sa všetci ohliadajú späť, ale myslia na budúcnosť.

 Ani som sa nenazdal a za mnou sú prvé hodiny Nového roka, ale aj môjho narodenia. V takýto čas býva dobrým zvykom dávať si rôzne predsavzatia. Niektoré sa zabudnú v tej istej chvíli ako sa vyslovia, iné majú to šťastie, že vytrvajú a prinesú očakávaný výsledok.

Svojim príchodom Vám chcem prinášať nové pohľady na prácu v regeneračnom centre, úvahy a skúsenosti, pretože sa mi zdá, že sme si až príliš všetci zvykli na uponáhľaný život, dýchanie znečisteného vzduchu, konzumáciu energeticky mŕtvych potravín, pitie energeticky mŕtvej vody zo zdevastovanej prírody a dennodenné útoky reklamných sloganov, ktoré len zvyšujú stresy a konfliktné situácie. Imunitný a energetický systém už nedokáže bojovať z množstvom vírusov a baktérií, neustály stres a napätie nenecháva čas na regeneráciu síl. Vzniká začarovaný kruh, z ktorého sa vie vymaniť len málokto. Keď zistíte, že je čosi v neporiadku, často neviete, kde začať, kde hľadať pomoc.

Každý deň nech je tým najlepším. V takomto duchu sa chceme stretávať počas celého roka. Regeneračné centrum Biela pyramída vám už 13 rokov podáva pomocnú ruku, ponúka záchranné lano, ktorým vás vyťahuje z víru , čo Vás strhol. A aj ja, váš Webáčik Zuzuľko, vám chcem trošku pomôcť prekonávať úskalia prvých krokov na hrboľatej ceste za zdravím. A tak sa môžeme spoločne pozrieť na všetko, čo sa nám kedy v minulosti podarilo.

 

                                                                                           Váš Webáčik Zuzuľko

 


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538962

Úvodná stránka