Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Meranie Bio Rezonans

Hľadáte pomoc, ale máte pochybnosti ?


Môžete urobiť pre seba a svoje zdravie viac než dokáže lekár, lieky, nemocnica či veda.
Každý živý organizmus funguje na svojej vlastnej frekvencii. Podľa frekvenčných vlastností analyzuje terapeut p.Hudec vďaka svojim schopnostiam bezdotykovo, špeciálnymi osobnými technikami s pôsobením aj na diaľku funkčnú aktivitu orgánov a porovnáva ju z rozsahovými procesmi. Bezkontaktne monitoruje životné procesy, poukazuje na možné narušenie, stanoví konkrétnu diagnózu, zisťuje narušenie vzájomného prepojenia systémov organizmu a ponúka :

 •  predpovedanie ochorenia pred jeho vznikom podľa vyžarovania energií
 •  určí príčinu aj na duchovnej úrovni vzniknutého ochorenie
 • odporučí spôsob liečby a regeneráciu, ktorá účinne povedie k uzdraveniu, zmierneniu problémov a k skvalitneniu života klienta

Dáva prednosť osobnej návšteve klienta, ktorou prejaví svoj záujem o prekonanie svojej choroby a riešenie svojich problémov.

Ponúka klientovi nové šance a príležitosť zmeniť prístup k svojmu životu, naučí ho hľadať nové možnosti regenerácie a systematickú prácu na sebe.

Je na každom jedincovi, ako dokáže zvládnuť, riešiť, alebo sa aspoň zamyslieť nad ponúkanými možnosťami. Akákoľvek snaha vyhnúť sa problémom, utiecť od nich, alebo ich vôbec neriešiť, vedie k tomu, že sa objavia znova a ešte v horšej podobe.
Pred vlastným svedomím sa nikto neschová ani pred nim neujde.

 

Neveríš – uveríš
Terapeut verzus počítač

Výskumy posledných rokov prevádzané v rôznych laboratóriách na celom svete ukazujú, že bunky, tkanivá a orgány sú štruktúry, ktoré majú presné bioelektrické charakteristiky a pri patologických procesoch sa veľmi rýchlo menia. Životné procesy prebiehajúce v organizme sa už dávno snímajú pomocou známych zariadení ako sú elektrokardiogram, elektroencefalogram a iné.
Zmeny životaschopnosti buniek, ktoré začínajú meniť svoje energetické vyžarovanie je možné zachytiť a dekódovať za pomoci najnovších spôsobov energoinformačnej diagnostiky. Je to jeden z posledných objavov, ktorý zachytáva aj tie najmenšie zmeny biologických štruktúr živého organizmu.

 

Čo je to biorezonancia ?

je to zložitý proces, ktorého základným princípom sú fyzikálne zákony buniek, ktoré riadia všetky fyzikálne prejavy života - látkovú výmenu, rast, rozloženie hormónov, pocity bolesti, strachu ...
Tradičná medecína sa riadi biochemickými procesmi viditeľného tela, nezaujíma sa o neviditeľné elektromagnetické biopole človeka.
V alternatívnej medecíne použitím zodpovedajúcej informácie sa dajú v tele negatívne informácie postupne vyrušiť, alebo stlmiť. To stačí na to, aby bol vyvolaný spätný regeneračný proces. Potom dôjde k upraveniu energetických pomerov v bunkách, úprave toku energie a k návratu stratených síl.
 

Ak predsa len neveríte mimoriadnym schopnostiam terapeuta

ponúkame vám možnosť porovnať silu božieho daru so špičkovým prístrojom, ktorý slúži

 • k neinváznemu komplexnému biorezonančnému vyšetreniu,
 • k priamej liečbe
 • k výberu najúčinnejších preparátov vhodných k cielenej liečbe.

Prístroj v svojej práci využíva poznanie, že každý proces v organizme, každé ochorenie má svoje charakteristické elektromagnetické spektrum, ktoré prebieha v zdravom aj chorom organizme s prihliadnutím na vek organizmu. Uložené spektrum v databáze počítača sa počas snímania informácií s organizmu automaticky porovnáva a pri nájdení zhody kmitočtov dochádza k biorezonancii.

 •  predpovedá ochorenie ešte pred jeho vznikom, keď sa pacient ešte na nič nesťažuje, klinické analýzy nepoukazujú na patologické zmeny, ale bunky už prejavujú anomálie, ktoré ak nebudú riešené, v budúcnosti sa prejavia ako nepríjemné ochorenie.
 • určí prebiehajúce ochorenie aj s príčinami
 • prevádza rozsiahlu neinvazívnu korektúru chorobného procesu v organizme so stabilným výsledkom
 • vyberá optimálnu schému pre liečbu pomocou liekov, potravinových doplnkov, prírodných preparátov, byliniek a pod. na základe elektromagnetickej informácie. Unikátne predpovedá účinnosť liečby a vyjadrí ju v percentách.
 • zostavuje vhodný jedálniček, cielene odporučí vhodnosť kozmetických prípravkov, určí záťaž prostredia, a pod.

Princípy počítačovej diagnostiky a prevencia

Každý živý organizmus funguje na svojej vlastnej frekvencii. Podľa frekvenčných vlastností analyzuje počítačová diagnostika funkčnú aktivitu orgánov a porovnáva ju z rozsahovými procesmi. Bezkontaktne monitoruje životné procesy, poukazuje na možné narušenie, stanoví konkrétnu diagnózu, zisťuje narušenie vzájomného prepojenia systémov organizmu.
Jeho použitie ako základného diagnostického komplexu a neinvazívnej screningovej metódy dáva možnosť niekoľkonásobne skrátiť dobu vyšetrení a vyhnúť sa tak návštevám mnohých špecializovaných pracovísk.

V opakovaní je sila a všetko má svoj čas.
Po určitom období opakovaného pôsobenia dorazia jemné informácie k svojmu cieľu

 


 


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538952

Úvodná stránka