Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nielen lieky uzdravujú ...

...Človeče, buď láskavý k svojmu telu, aby sa tvoja duša radovala,
                       že v ňom môže prebývať                                                 
                                                                Terézia z Avily


Čas nezastavíš...
Hodiny času neúprosne ukrajujú zo života každého z nás
Zastavte sa na chvíľu, aby ste skúsili aspoň na malú, maličkú chvíľočku zabudnúť na nevyleštené zrkadlá, na zhon, neúspech, na trápenia, ktoré všetkých ťažia.
Postojte a zamyslite sa nad ponukou nových, spôsobov, ktoré vedú k načerpaniu energie, pomáhajú harmonizovať bunky organizmu a súčasne sú cestou, ktorá vedie k zbaveniu sa nežiadúcej dane civilizácie- choroby.
Ak súčasná lekárska veda nepozná odpoveď na príčinu vašich problémov, často krát sa radšej taktne vyhýba niektorým nevyriešeným otázkam. Je veľa záhadných javov na ktoré sa ťažko hľadá odpoveď. Vážiť si treba tých, ktorí sa neboja skúmať a pripúšťať aj nové možnosti. Prelomiť vžité názory a bariéry je o to ťažšie, že len budúcnosť môže ukázať, čím práve takýto ľudia obohatili ľudstvo v boji o nové metódy, nové možnosti liečby ťažko chorých, alebo vznik nových princípov získavania harmónie a energie.

 

Bunky potrebujú energiu ...
Všetkých nás desí predstava, že by nám chýbala energia v materiálnom svete.
Zamyslel sa niekto nad tým, čo sa stane, ak táto začne chýbať bunkám nášho tela?
Zložitý mechanizmus fungovania buniek je založený na energetickej rovnováhe základných princípov existencie života vo vesmíre vôbec – energií Zeme, vesmíru, svetla a vody.
Narušené životné prostredie, množstvo magnetického smogu od počítačov, televízorov, telefónov, rovné strechy našich príbytkov, ktoré často stoja na miestach zo silným vyžarovaním geopatogénnych zón a každodenný stres, zvyšujú nerovnováhu energií zeme a vesmíru a poškodzujú bunky.
Nevážime si svoje zdravie. Nepovažujeme ho za nevyhnutný základ života. Máme málo pohybu, svetlo a slnko skoro nepoznáme. Vysedávame pred televízormi, zatvárame sa za múry kancelárií pred obrazovky počítačov. Dostatočne nespíme. Nestravujeme sa zdravo, pitný režim nám už nič nehovorí. Dovoľujeme nikotínu, kofeínu a alkoholu nivočiť energiu potrebnú na správne fungovanie nášho tela. Stávame sa obeťami devastujúceho každodenného stresu. A čo je horšie, nevieme a často ani nechceme nájsť v sebe silu, aby sme to dokázali zmeniť. Náš organizmus ovláda stres a chaos.
 

Hra života má svoje nemenné pravidlá ...
Harmonizácia a prevencia znamenajú viac ako liečba. Ak budeme nasledovať ducha novej doby, potrebujeme viac sebazodpovednosti, pretože každý sám za seba rozhoduje v každej sekunde života o svojom šťastí, alebo utrpení.
Stojíme na začiatku novej doby, ktorá nám ukazuje cestu k intenzívnemu zdravotnému a duševnému rozvoju, k šťastiu a úspechu.
Hladina energie, ktorú vnímame je osobným ukazovateľom správneho, alebo chybného postoja a rozhodnutia. Človek dostáva energiu, s ktorou sa musí naučiť hospodáriť a v každom okamihu života uvážiť, ako ju využije.

Stále platí základný životný princíp:

  • Nárast energie a nabitie znamená zdravie, regeneráciu, uzdravenie a omladenie
  • Pokles energie a vybitie vedie po určitom čase k narušeniu funkcií buniek, ochoreniu, degenerácii a nedostatku koncentrácie.
  • Zastavenie toku energie znamená smrť buniek a ukončenie života

Rešpektovanie prírodných a životných zákonov musí zostať pre ľudstvo najvyššou prioritou. Princípy týchto zákonov podstatne podporujú liečivý a regeneračný proces všetkých buniek. Prírodné a životné zákony sú pravými pomocníkmi človeka, vďaka ním môžeme prechádzať životom s radosťou a zdraví .


 

 

 


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538929

Úvodná stránka