Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

PEP 12


Regenerácia masážnym prístrojom PEP 12

Choroby nás nenapádajú z čistého neba.
Vznikajú z množstva malých hriechov proti prírode a jej zákonom.
Keď sa nahromadia prepuknú z čista jasna.
Hippokrates

BUNKA
Zdravá bunka – kľúč ku zdraviu ...

Každá jednotlivá bunka určuje vitalitu, regeneráciu a zdravie tela ako celku.
Bunky sú prvotnou formou a stavebným kameňom všetkého života na Zemi.
Tak ako vesmír nemôže fungovať bez dokonale pôsobiacich prírodných zákonov, nemôže bez nich existovať ani bunka. Preto má jej správna funkcia zásadný význam aj pre zdravie, ktoré funguje ako perfektná spolupráca jednotlivých, príslušne špecializovaných buniek. Disharmónia v bunkách spôsobuje poruchy funkcií a ochorenie tela.
 

Prísun kyslíka obnovuje bunkový systém

Regeneráciu a výživu buniek netvoria len hodnotné pevné formy potravín, ale predovšetkým prísun kyslíka potrebný pre dokonalú látkovú výmenu v bunkách.
Naše telo je odkázané na stály prísun kyslíka, ktorý potrebuje k spaľovacím procesom pri získavaní energie v bunke. Čistý kyslík je pre všetky bunky v organizme najdôležitejší a nepostrádateľný prírodný plyn ako hlavný životný, regeneračný, obnovovací a omladzovací prostriedok. Je rozhodujúcim faktorom pri bunkovej látkovej výmene, pri vnútrobunkovom dýchaní, pri dýchacom reťazci mitochondrií, pri výrobe energie v bunke
Nezabúdajte na pobyt v prírode. Myslite na to, akú dôležitú úlohu v organizme má kyslík pre bunky tela a tiež na to, ako jednoducho sa organizmus dokáže detoxikovať bez pomoci. Celková regenerácia a detoxikácia buniek spomaľuje proces starnutia.

Ozón – 3 molekuly kyslíka

Trošku histórie ...
Ozón je plyn, ktorý je súčasťou ovzdušia a v malých koncentráciách má liečivé účinky.
Už v rokoch 1916/17 prenikali správy o využití ozónu pri liečení zranených vojakov v 1.svetovej vojne. V roku 1933 boli zaznamenané výsledky použitia v zubnom lekárstve, v roku 1935 profesor Payr dal prostredníctvom svojich klinických výskumov seriózne podklady využitia ozónu v medecíne. V súčasnosti sa liečba ozónom znova presadzuje prostredníctvom nových moderných technológií ako metóda, ktorá dopĺňa klasické liečebné postupy. Jej využitie je široké a vychádza z účinkov pôsobenia ozónu na ľudský organizmus. Jeho použitie nemá prakticky žiadne negatívne vedľajšie účinky
Výsledky klinických testov dokázali účinnosť ozónu

 • dezinfekčné účinky pri likvidácii vírusov, baktérií, plesní
 • zlepšuje prekrvenia tkanív a zabraňuje tvorbe krvných zrazenín
 • podporuje tvorbu nových ciev v poškodenom tkanive, urýchľuje regeneráciu
 • protizápalové účinky
 • proti bolestivé účinky
 • proti opuchové účinky
 • výrazne podporuje aktivitu imunitného systému

Použitie v praxi ...
Regeneračný masážny prístroj PEP 12
je jednou z možností využitia ozónu, ktorý svojou jednoduchosťou obsluhy a bezpečnosťou sa dá využívať nielen v zdravotníckych zariadeniach, ale aj pri domácom ošetrovaní niektorých ochorení a bolestivých stavov.
Silné analgetické a protizápalové účinky má kombinácia lokálneho prehrievania tkanív /stimuluje intenzívnejšiu látkovú výmenu/ a lokálny chemický účinok ozónu, /vzniká v mieste priloženia sklenenej elektródy, plnenej vzácnymi plynmi neón, argón/

 •  lokálne vyvinuté teplo, ktoré preniká do hĺbky a vysokofrekvenčné impulzy spôsobujú lokálne hĺbkovú masáž, prehriatie a prekrvenie, čo vedie k zmierneniu bolesti najmä v oblasti krčných stavcov, chrbtice, reumatických bolestí kĺbov.
 • aplikácia v spánkovej oblasti podporuje intenzívnu látkovú výmenu a tým podporuje detoxikáciu odpadových látok kolujúcich v krvi. Dôležitý je dostatok tekutín, aby bol umožnený rýchly odsun odpadových látok z krvi.
 • v kožnom lekárstve ako doplnková liečba podporuje intenzívnu látkovú výmenu, ktorá zvyšuje mikrocirkuláciu kože, zabraňuje znečistenie v póroch a tým predchádza tvorbe uhrov, zabraňuje rozšíreniu malých artérií a podporuje elasticitu kože. Pokiaľ sa nejedná o otvorené rany, ošetrenie má protizápalový účinok pri liečbe akné, dermatitíd, psoriáz, zapálených vlasových korienkov, padaní vlasov, tvorbe lupín, Výbojom pozitívne ovplyvňuje vlasový váčok, ktorý je najdôležitejší z hľadiska výživy, čo sa prejaví v lepšom raste vlasov. Po ošetrení aplikované liečebné preparáty v podobe krémov majú väčšiu vstrebatelnosť.
 • ošetrenie sa využíva ako doplnková liečba na zmiernenie bolesti po ošetrení u zubných lekárov – zubné alveoly/lôžka/, použitie po paradentálnej chirurgii, ošetrenie nekrotického tkaniva zuba, konzervačné a protetické ošetrenie pri dezinfekcii dutín, koreňových kanálikov, kýpťov, pliesňových ochorení, zápalov, herpesov, na dezinfekciu po operačných zákrokoch.
 • podporuje chirurgickú liečbu

Vyskúšajte ho aj vy ...
Prístroj PEP 12 v našom klube používame už niekoľko rokov. Denne ošetríme priemerne okolo 5 ľudí s rôznymi problémami ochorenia. Ošetrenie prevádzame najčastejšie pred regeneráciou v pyramíde na magnetostimulačnom matraci Viofor JPS. Ošetrujeme bolestivé postihnuté miesta, alebo pôsobíme na energetickú dráhu. Veľmi dobré výsledky dosahujeme v kombinácii s pôsobením fototerapie červeným svetlom Biostimul.
Dosahujeme:

 • výrazné zlepšenie kvality života a zdravotného stavu.
 • zmiernenie bolesti umožňuje lepšiu pohyblivosť
 • zosilnenie odolnosti kože proti vonkajším vplyvom stimuláciou bunky
 • podporu látkovej výmeny, ktorá podporuje klasickú liečbu a zlepšuje vstrebávanie aplikovaných prírodných preparátov
 • zabráneniu rozširovania malých artérií a výrazné zlepšenie pri ošetrení kŕčových žíl
   

Nežiadajte od nás ošetrenie prístrojom PEP 12 ak ste

 •  osoby s kardiostimulátorom
 •  odoby s psychiatrickým ochorením
 • osoby s epilepsiou
 • osoby s ťažkými kožnými ochoreniami v mieste použitia
 • osoby so zvýšenou reakciou na el. impulz
 • malé deti, ktoré neudržia sondu
 • v tehotenstve

Nečakajte zázrak na počkanie
 Plán pomoci je vždy jedinečný a individuálny a doporučuje sa pri konzultáciách. Spolu s pôsobením prístroja PEP 12 doporučujeme regeneráciu v pyramíde a potravinové doplnky podľa individuálnej potreby klienta.
Výsledok sa dostavuje postupne, po doporučenej individuálnej prestávke je potrebné terapiu zopakovať. Po ošetrení obyčajne dochádza k okamžitej úľave, ale ako každá liečba aj táto potrebuje na odstránenie problému čas a pravidelnosť
Bunky sa v procese regenerácie vo zvýšenej miere zbavujú odpadových škodlivých látok, pri nedostatku tekutín sa ich organizmus nedokáže zbaviť, dochádza k ich hromadeniu v krvi a k ťažkostiam.
Ak sa vyskytnú problémy, treba o nich hovoriť, nie sú dôvodom na to, aby ste prestali bojovať o svoje zdravie. Kontaktujte nás telefonicky, SMS správou, pošlite E-mail.
Posúdením ťažkostí a konzultáciou celkového stavu sa dohodneme o ďalšom postupe.

 •  upravte pitný režim, musí byť častý a dostatočný príjem čistej vody, /bez sladidiel, farbív a konzervačných chemických látok/, inak sa dostaví nepríjemná bolesť hlavy a únava, spôsobená nahromadením vylúčených odpadových látok v krvi .
 • zaraďte pobyt v pyramíde do každodenného života ako prirodzený zdroj energie
 • zaraďte do každodenného života cvičenie a viac pohybu na čerstvom vzduchu
 • upravte stravovanie vylúčením údenín, sladkostí, alkoholu
 • nefajčite, znížte množstvo kávy
 • zvýšte príjem prírodných vitamínov A,C, E
 • vyhýbajte sa chemicky konzervovaným potravinám a farbeným nápojom
 • snažte sa vyhýbať stresu, zabezpečte pravidelné vyprázdňovanie a dostatok spánku

Masážny prístroj PEP 12 pomáha pri mnohých ochoreniach, regenerácia a liečba sa považuje za stimulačnú podporu organizmu, nenahrádza zdravotné ošetrenie a nepovažuje sa za náhradu klasických liečebných postupov.
Nie je správne tento alternatívny spôsob pomoci zľahčovať a znevažovať, ak sami o ňom nič neviete

 

 

 


 

PEP 12

bez názvu

 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538970

Úvodná stránka