Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prírodzená sila pyramídy

Keď energia pyramíd pomáha bunkám ...
Regenerácia v pyramíde s využitím jej prirodzenej sily
 

Zdravie znamená harmóniu,
harmónia nemôže existovať bez energie“

Trocha histórie ...
Veľa bádateľov sa zaujímalo o to, aký môže mať magnetické pole vplyv na ľudský organizmus. Štúdie v tejto oblasti prebiehajú stovky rokov, dokonca sa dokázalo, že už v starom Egypte na predĺženie života používali prirodzené magnety. Používali sa až do začiatku 20 rokov 20. storočia, keď dánsky fyzik Hans Christian Oersted experimentálne vytvoril magnetické pole okolo vodiča, cez ktorý prechádzal elektrický prúd a tým pritiahol pozornosť vedcov.

Využívame poznatky vedcov, spájame vedu a silu prírody
na pomoc tým, ktorí to potrebujú. Skutočné udržanie zdravia je vecou rovnováhy energetického žiarenia zeme a vesmíru. Poruchy spôsobené zdevastovaným životným prostredím a stres silne porušujú všetky pochody v organizme, spôsobujú onemocnenie celého organizmu, nikdy nie len niektorej časti.
Pyramída ako tvarový žiarič sústreďuje do svojho stredu veľké množstvo energetického žiarenia, ktoré prirodzeným spôsobom pomáha všetkým bunkovým procesom. Ide o zložitý a presný mechanizmus, ktorý pracuje bez nášho vedomia, pretože samotné telo najlepšie vie, kde mu energia chýba a vie si ju tam dopraviť.
Pobyt pod pyramídou pomáha načerpať a zharmonizovať energiu pre správnu činnosť buniek, uvoľňuje psychické a fyzické napätie. Je vhodný pre deti aj dospelých - pre všetkých, ktorí hľadajú stratené zdravie, regeneráciu a relaxáciu, chcú podporiť samoliečiace schopnosti svojho organizmu, uvoľniť napätie, stres, zlepšiť spánok, liečiť nespavosť, bolesti hlavy, migrény, zvýšiť či obnoviť pracovnú aktivitu a koncentráciu pri práci a učení

Prirodzené magnetické pole ...

Sily iniciované pôsobením prirodzených magnetických polí sa podieľajú na väčšine procesov prebiehajúcich v ľudskom tele. Tieto vnútorné sily vznikajú vo zvláštnej harmónii so zemským magnetickým polom a pôsobením vesmíru. Vďaka nim krv prúdi žilami, ióny sa pohybujú vo vnútri i mimo bunkovej tekutiny a prebieha metabolizmus. Harmónia v premiestňovaní buniek je predpokladom dlhého a zdravého života.

Zdravé bunky - zdravé telo ...

Ľudské bunky, ktoré sú organizované v rôznych biofyzikálnych systémoch sú schopné v prirodzenej energetickej rovnováhe prijať a premiestniť informácie do vnútra bunky Len dobre nabité bunky dokážu zabezpečiť správny chod metabolizmu, krvného, nervového a lymfatického systému.
 


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538940

Úvodná stránka