Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Sila kameňov v pyramíde

Regenerácia v pyramíde spojená so silou energie kameňov


Trošku histórie...

liečenie drahými kameňmi sa traduje od pradávna a v histórii ľudstva hrá svoju úlohu dodnes. Od nepamäti sa vyvíjali teórie pomoci uzdravovania. Najďalej sa dostali starí Indovia, ktorí teoreticky aj prakticky na základe vlastných skúseností vypracovali návody a metódy, aký kameň na akú nemoc, alebo poruchu funkcií ľudského tela či duše použiť.
Z vykopávok a starých rukopisov sú známe liečebné postupy aj zo starého Egypta, z obdobia staroveku i stredoveku. Mnohé postupy liečenia drahými kameňmi sú staré, ako ľudstvo samo. Dnes znova objavujeme silu ukrytú v neobvyklých a rozumom často nepochopiteľných a nevysvetliteľných postupoch, ktorá sa celkom konkrétne prejaví – lieči !
 

Drahé kamene ...

majú svoje zvláštne miesto v histórii ľudstva od pradávna ako šperk, platidlo, symbol moci a v neposlednom rade aj ako predmet opletený tajomstvom. Používali sa ako amulety, ktoré chránili človeka pred nešťastím a nemocou, alebo mali prinášať šťastie, úspech, zdravie a blahobyt.
Hovorí sa, že perly prinášajú slzy, opál nešťastie, rubín lásku. Veľké diamanty boli sprevádzané historkami, ktoré dodnes počúvame ako legendy.
 

Ak chcete dosiahnuť zdravie ...

nestačí nosiť kamene vo vrecku, alebo na krku a pasívne čakať na ich zázračné pôsobenie. Prvý krok musíte urobiť sami bez otáľania vo svojom vnútri – podstúpiť citovú, duševnú a duchovnú očistu, zanechať zlo v mysli i v jednaní a nastúpiť cestu súcitu a lásky. Až zbavení závisti a nenávisti môžete precítiť silu kamienkov a dosiahnuť zlepšenie zdravia a harmóniu.
Podobne ako rastlinky, aj kamene pozitívne reagujú na láskavé pohladenie, prívetivý hlas, či príjemnú tichú hudbu. Spomedzi ľudí sa pomaly do nenávratna strácajú inštinkty, zvyky a pravidlá, ktoré ich nerozlučne aj dnes spájajú a zaraďujú ako súčasť prírody. Kamene si po veky zachovali nemennú silu a krásu. Predstavujú svetlo, farbu, krásu a život, pradávnu silu a dokonalosť.

 

Pri výbere kameňov sa neriadime rozumom, ale intuíciou ....
tajomstvo, ktoré je v kameňoch ukryté nie je dodnes odhalené. Ich rast a stavba podlieha prírodným zákonom. Pri práci s nimi je potrebná určitá dávka zodpovednosti, pretože ľahkomyseľné zaobchádzanie s ich energiou môže napáchať viac škody, ako úžitku. Kamene posilňujú bioenergiu buniek postihnutého organizmu a uvádzajú ich do rovnováhy


Spolu s energiou pyramídy kamienky znásobujú svoju silu

Môžeme v nich nájsť všetko stratené, čo nám chýba a márne sme to hľadali - harmóniu a vyrovnanosť s Univerzom v jeho čistej nemennej a večnej energetickej forme.
Drahé kamene, svojou krásou, ušľachtilosťou, farebnosťou, čistotou a dokonalosťou kryštálov prevyšujú ostatný svet minerálov a v najväčšej možnej miere koncentrujú energiu Matky Zeme. Každý takýto kameň rovnako ako pyramída nezištne poskytuje prostredníctvom prirodzených magnetických vlnení svoju energiu, ktorá pomáha odstraňovať energetickú nerovnováhu a harmonizovať všetky pochody v organizme. Nielenže ju vyžarujú a transformujú, ale reagujú podobne ako rastliny na kolísanie našich myšlienok a pocitov. Svojou jednoduchou krásou nás učia jednoducho a prirodzene žiť, cítiť, myslieť a konať v súlade so zákonmi prírody.

 


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
966

 
 
 
489

 
 
 
245

 

webygroup

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1555561

Úvodná stránka