Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

TDP lampa

Regenerácia pod Originál TDP lampou

Trošku histórie

V roku 1978 výskumný tím pod vedením Dr. Gou Wenbina preskúmal jedinečný a nezvyčajný fenomén pôsobenia špeciálneho druhu čiernej hliny. Objavili stopy 33 minerálov, ktoré po rozohriatí na určitú teplotu /280OC / vyžarujú elektromagnetické vlny širokého bio-spektra, ktoré na frekvenciách ľudskej bunky v organizme spúšťajú samo uzdravovacie procesy. Výsledkom výskumníkov je Originál TDP lampa /skratka pre bio-spektrum v čínštine/ GOU GONG, novodobý terapeutický prístroj so svojimi jedinečnými výsledkami pôsobenia na organizmus.
Na jej výskume sa podieľalo veľké množstvo výskumných ústavov, vysokých škôl, univerzít, nemocníc a lekárov s cieľom vykonať klinické štúdie týkajúce sa pôsobenia jej multifunkčného bio- spektra. Za svoj vynález Dr. Gou získal niekoľko zlatých medailí doma aj vo svete.

Skôr ako TDP lampa začne pracovať
Čoraz častejšie si začíname uvedomovať potrebu preventívnej starostlivosti o svoje zdravie.
Dovoľte mi predstaviť pôsobenie frekvencií Originál TDP lampy, ktorá v kombinácii prastarých princípov pôsobenia na život pomáha upevňovať zdravie. Úspešne sa používa pri prevencii aj liečbe množstva rôznych ochorení a porúch v organizme nielen u ľudí, ale aj u zvierat. Našla si široké využitie po celom svete, čo je nesporným dôkazom jej priaznivého pôsobenia.
Je to prirodzená liečebná metóda, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky a bez problémov sa môže používať aj pri ošetrovaní detí.
Je založená na samoregulácii tela, využíva sa pôsobenie priamo na postihnuté miesto, alebo podľa priloženého plánu na zóny akupunktúrnych bodov. Obzvlášť účinné je prehrievanie akupunktúrnych bodov chodidiel, ktoré podľa tradičnej čínskej medicíny ovplyvňujú všetky dôležité orgány tela.
Mnoho svetových inštitútov a kliník testovalo účinky špeciálnej platne lampy, Zistilo sa, že pravidelné používanie lampy výrazne zlepšilo, alebo upravilo zdravotný stav a liečebný proces sa výrazne skrátil.
Dostupné sú terapeutické štúdie z rôznych významných kliník sveta.
Bolo ukončené testovanie so súčasným používaním akupunktúry, bioinformačných krémov , správnej výživy a doplnkov výživy.
Minerálna platňa Originál TDP lampy po nahriatí vyžaruje jedinečné bio-spektrum elektromagnetických vĺn, ktoré absorbuje ľudské telo
Harmonizuje energetické pole organizmu, uvoľňuje zablokované energetické dráhy a opäť vytvára prirodzenú rovnováhu
Prijatá energia podporuje mikrocirkuláciu, metabolizmus, posilňuje imunitný systém, zmierňuje bolesť
Účinky tepla povzbudzujú bunky k vnútorným termickým reakciám, ktoré zlepšujú ich prekrvenie a majú protizápalové účinky
Vyžarovaná liečebná frekvencia minerálov Originál TDP lampy je tak intenzívna, že teplo produkované zohrievaním platne nevytvára problém, ale zúčastňuje sa pozitívnym účinkom na doliečovacom procese

 

Postarajme sa sami o svoje zdravie
Aspoň raz denne si sadnite a krátko porozmýšľajte o tom, ktoré bolesti všedného dňa môžete zosúladiť s rytmami Originál TDP lampy v čase, keď sa stále viac šetrí a celková situácia štátneho zdravotníctva sa stále zhoršuje.
Originál TDP lampa môže byť veľmi dobrým pomocníkom. Je rovnako dobrá pre terapeutické zariadenia, ako aj pre domáce použitie.

 • má značný terapeutický efekt na rôzne systémy ľudského tela – srdcovocievny, nervový, pohybový, tráviaci, vylučovací a pohlavné orgány
 • zmierňuje a odstraňuje bolesti – rýchla úľava pri bolestiach chrbta, šije, hlavy, zmierňuje chronické degenerácie kostí a kĺbov pri artritídach, reume ap., účinná pri bolestiach rôznych iných ochorení –svaly, poranenia, zuby, dutiny, rôzne kožné problémy
 • má protizápalové účinky – stredné ucho, kĺby, dekubity, Bercove vredy, syndróm diabetickej nohy ...
 • regeneruje , zlepšuje prekrvenie, povzbudzuje látkovú výmenu, podobne ako pri akupunktúre posilňuje a obnovuje narušený tok energie
 • zvyšuje periférnu cirkuláciu pri poruchách prekrvenia, pri cievnych ochoreniach v dôsledku cukrovky, sklerózy, vredových ochorení kŕčových žíl, urýchľuje vstrebávanie krvných zrazenín, upravuje opuchy a zdureniny lymfatického systému
 • pomáha pri únave, migréne, depresiách, znižuje stres

Nečakajte zázrak na počkanie

Použitie Originál TDP lampy je bezpečné, bezbolestivé a nemá žiadne vedľajšie účinky, deti môžu lampu používať v prítomnosti dospelých osôb, aby nedošlo k popáleniu. Aj keď produkuje teplo, na rozdiel od rôznych iných zariadení sa môže používať – má protizápalové účinky.
Spravidla po aplikácii celé telo zaplaví uvoľňujúci účinok. Vo výnimočných prípadoch môže dôjsť k počiatočnému zhoršeniu, čo sa považuje za sprievodný jav k zlepšeniu – organizmus začal vylučovať odpadové, škodlivé látky a nemá dostatok vody na ich vylučovanie
Pôsobenie Originál TDP lampy zlepšuje kvalitu života skôr, ako problém v tele odhalia moderné prístroje. Ponúkame vám ju ako prevenciu, ale aj na podporu liečby. Plán regenerácie je vždy jedinečný a individuálny a doporučuje sa pri konzultáciách.
Spolu s jej pôsobením doporučujeme regeneráciu síl v pyramíde a potravinové doplnky podľa individuálnej potreby klienta.
Pôsobenie Originál TDP lampy prináša okamžitú úľavu, ale podobne ako medikamentózna a psychoterapeutická liečba aj tu sa vyžadujú rozdielne časové úseky, pokiaľ sa dostavia očakávané efekty zdravia. Čím dlhšie trvá nemoc a čím sú početnejšie sprievodné problémy, tým dlhšie sa musí pôsobiť na problém.

Ak sa vyskytnú problémy, treba o nich hovoriť, ale nie sú dôvodom na to aby ste prestali lampu používať. Kontaktujte nás telefonicky, SMS správou, pošlite E-mail. Posúdením ťažkostí a konzultáciou celkového stavu sa dohodneme o ďalšom postupe.

 • upravte pitný režim, musí byť častý a dostatočný príjem čistej vody, /bez sladidiel, farbív a konzervačných chemických látok/, inak sa dostaví nepríjemná bolesť hlavy a únava, spôsobená nahromadením vylúčených odpadových látok v krvi .
 • pobyt v pyramíde do každodenného života ako prirodzený zdroj energie
 • zaraďte do každodenného života cvičenie a viac pohybu na čerstvom vzduchu
 • upravte stravovanie vylúčením údenín, sladkostí, alkoholu
 • nefajčite, znížte množstvo kávy
 • zvýšte príjem prírodných vitamínov A,E, C
 • vyhýbajte sa chemicky konzervovaným potravinám a farbeným nápojom
 • sa vyhýbať stresu, zabezpečte pravidelné vyprázdňovanie a dostatok spánku

Originál TDP lampa pomáha pri mnohých ochoreniach, regenerácia a liečba sa považuje za stimulačnú podporu organizmu, nenahrádza zdravotné ošetrenie a nepovažuje sa za absolútnu náhradu klasických liečebných postupov.
Nie je správne tento alternatívny spôsob pomoci zľahčovať a znevažovať, ak sami o ňom nič neviete 

TDP lampa

bez názvu
bez názvu

 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538938

Úvodná stránka