Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Združenie a klub Biela pyramida

Vitajte v našom regeneračnom klube Biela pyramída

kde sa spolu s nami môžete hlbšie zamýšľať nad podstatou svojej existencie, pochopiť súvislosti medzi príčinami vzniku ochorenia a myslením, cítením, životným štýlom, stravovacími návykmi, stresom ap.. Ak pochopíte, že výlučným tvorcom svojho zdravia ste vy sami, spoznáte, že choroba nie je náhodná, ale je dôsledkom nesprávneho spôsobu života a sami začnete hľadať spôsoby, ako urobiť zmeny na zlepšenie.

V systematickej a koordinovanej pomoci nájdete možnosť prijať filozofiu zdravého životného štýlu, oboznámite sa s dôležitosťou jednotnej starostlivosti o mentálno - duchovnú, citovú i telesnú stránku, naučíte sa, ako je možné znova získať vyrovnaný chod organizmu´pomocou nových regeneračných spôsobov pôsobenia na bunku.

Regeneračný klub ponúka komplexný prístup a aplikáciu dostupných prostriedkov na urýchlenie a skvalitnenie návratu k zdraviu, alebo aspoň zmiernenie nepríjemných prejavov ochorení. Všetky spôsoby na seba úzko nadväzujú, pričom využívajú najnovšie poznatky psychotroniky, kvantovej fyziky, fytoterapie, homeopatie, litoterapie, a biorezonancie.

Dôsledným výberom metód a potravinových doplnkov, ich systematickým a koordinovaným používaním pomáhame dosiahnuť zmeny, ktoré občas hraničia aj s pojmom zázrak. Nie je to zázrak, ale len výsledok zmeny stereotypov myslenia, cítenia a konania vôbec. Toto všetko vyžaduje poriadnu dávku trpezlivosti, nečakať zázrak na počkanie. Každá choroba prichádza pomaly, často až zákerne celé roky a určite neskončí v priebehu niekoľkých dní. Tu platí v plnom rozsahu porekadlo „Niet ťažšej úlohy, ako prekonať sám seba.“

Ak sa rozhodnete navštíviť náš klub, je potrebné vedieť, že v našom klube sú všetky spôsoby regenerácie založené na princípoch celostnej medicíny a energetickej regenerácii bunky. Takáto pomocná liečba sa už využíva aj v moderných medicínskych strediskách, kde filozofia liečby vychádza z predpokladov, že takmer každá choroba je ochorením celého organizmu, nikdy nie len niektorej jeho časti. Skutočné uzdravenie a udržanie zdravia je vecou imunitného systému a podľa kvantovej fyziky aj znovu získaním dokonalého energetického napätia na každej bunke.

Ak sme zdraví, môžeme sa prirovnať k dobre nabitej batérii. Ak sa batéria vybíja, pripojená žiarovka pomaly zhasína, prístroje nefungujú, ak batériu dobijete, žiarovka znova svieti, prístroje pracujú.


 
Čo robíte pre svoje zdravie?
 
 
965

 
 
 
488

 
 
 
244

 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1538979

Úvodná stránka